EN
EN

Насловна » Вести

Контактирајте не

мило Tiding | VTech вон Висока и Нова технологија за претпријатија

време: 2018-10-22неодамна, VTech освои Националниот Висока и Нова технологија за претпријатија(HNTE) .

HNTE е поддршка на сила за спроведување на стратегија за развој на иновации управувано, а исто така е претходница за трансформирање режими економски развој и надградба на индустриска структура.

Доделени како HNTE, има големо значење за развој на компанијата. Честа да се направи претпријатие поконкурентни, производи’ карактеристики и повеќе истакнати брендови повеќе популарни, освојувањето на довербата на клиентите и подобрување на развој на претпријатието.

Како професионален производител кој произведува микро & нано интелигентни метален прав материјали, Vtech се придржува кон верата на интелигентни производство за голема иднина, лоцира во микро & нано интелигентни метални материјали решенија и изгледите дека развојот Vtech како повеќето сеопфатна и повеќето професионални фабрика во светот. Тоа го сервисира клиенти со ефективни прашкасти производи на стандардни брендови.

Причината зошто Vtech освои оваа чест не е само на производи со висок квалитет, но, исто така доверба и поддршка на прашкасти производи од Vtech пазари и клиенти. Најискрено благодарност до сите за силната поддршка на сите на време!

Во иднина, VTech ќе остане верен на мисијата и движам!
 
адреса:No.A6-403 Lugu Меѓународен индустриски паркови, Hi-tech округ, Чангша, провинцијата Хунан,Кина.   
Tel: +86-731-89747761 / +86-731-89747762
E-mail: [email protected]
Веб-страница: www.vdaypowder.com